Image

O nas

Przedsiębiorstwo Rurbet Sp. z o.o. to firma z 30 letnią historią. W 1989r. zaczęliśmy działalność w Brzeziu koło Opola świadcząc usługi dla Elektrowni Opole. Od drugiej połowy lat 90-tych rozpoczęliśmy wykonywanie na własny rachunek kompleksowych robót inżynieryjnych wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych i ciepłowniczych. Zrealizowaliśmy szereg budów na terenie Opolszczyzny  jak również woj. śląskiego, dolnośląskiego i małopolskiego  zarówno jako generalni wykonawcy jak i podwykonawcy. Bogaty park maszynowy, którym dysponujemy umożliwił nam podejmowanie rozmaitych wyzwań w postaci zrealizowanych zadań inżynieryjno-budowlanych. Z biegiem czasu wyspecjalizowaliśmy się w budowach i remontach sieci ciepłowniczych w technologii preizolowanej i tradycyjnej . Jako jedni z pierwszych budowaliśmy w Polsce sieci ciepłownicze z rur preizolowanych,  upowszechniając tę nową  technologię.

Posiadamy sprzęt diagnostyczno-pomiarowy i montażowy taki jak rezystometry, reflektometry, defektoskopy, wcinki na gorąco, ekstrudery i zgrzewarki co umożliwia nam prawidłowe wykonywanie montażu rurociągów ciepłowniczych w technologii preizolowanej oraz dokonywanie napraw awarii występujących na pracujących sieciach ciepłowniczych.

Posiadamy wszelkie uprawnienia i kwalifikacje do wykonywania powyższych robót. Zatrudniamy wykwalifikowany personel pracowniczy, który dzięki częstym szkoleniom pozwala nam na zachowanie wysokich standardów wykonywanych prac. Sprawnie łączymy szeroką wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem z najnowocześniejszymi rozwiązaniami.